• How it is done

Koncepcja i projekt

Nasz proces wytwarzania plakatów zaczyna się od etapu projektowania, gdzie wykorzystujemy różnorodne narzędzia graficzne, aby stworzyć unikalne i atrakcyjne wzory. Korzystając z pełnej gamy kolorów i tonacji, jesteśmy w stanie oddać wizję naszych klientów i stworzyć plakaty, które wyróżniają się spośród innych

Świetny, ekologiczny papier

Nasze plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze, dlatego są tak wyjątkowe. Papier, którego używamy, to papier fotograficzny o podwyższonej sztywności, zarówno w wersji matowej, jak i satynowej, o gramaturze nie niższej niż 230 gsm, jest idealnym nośnikiem dla naszych wydruków. Zapewnia on nie tylko trwałość i odporność na uszkodzenia, ale także doskonale oddaje każdy detal, kolor i teksturę, podkreślając artystyczną wartość plakatu.

Profesjonalny sprzęt

Nie możemy zapomnieć o unikalnych właściwościach naszego plotera fotograficznego, który ma istotne znaczenie dla jakości naszych wydruków. Dzięki specjalnemu transparentnemu tuszowi, nasze plakaty zyskują intensywne i głębokie kolory. Proces drukowania eliminuje ziarnistość obrazów, a równomierne odbijanie światła sprawia, że każdy szczegół jest wyraźny i łatwo dostrzegalny dla ludzkiego oka.

Dodatkowo, nasz ploter potrafi pogłębiać czerń i zapobiegać brązowieniu gotowych wydruków. Dzięki specjalnej powłoce ochronnej na powierzchni nośnika, plakaty zachowują swoją jakość i intensywność przez długi czas, tworząc barierę ochronną na powierzchni. 

Ploter na którym pracujemy jest wyposażony w zaawansowane funkcje, które gwarantują doskonałe odwzorowanie barw i detali. To urządzenie umożliwia nam uzyskanie wyjątkowej jakości wydruków, które zachwycają swoją ostrością i precyzją. Niezależnie od skali projektu czy złożoności wzoru, możemy kontrolować każdy aspekt procesu, zapewniając naszym klientom doskonałe rezultaty.

Trwałość na lata

Dzięki połączeniu wysokiej jakości papieru i unikalnych właściwości tuszy, które są opracowane w taki sposób, aby zachować żywe kolory i głębię tonów przez długie lata, wydruki są odporne na blaknięcie, co oznacza, że będą wyglądać tak samo pięknie i intensywnie jak w dniu ich stworzenia. Nawet przy wystawianiu plakatów na działanie światła słonecznego, wydruki nie tracą swojej jakości, dzięki czemu mogą cieszyć oko przez wiele lat.

Jeśli poszukujesz plakatów, które będą trwałe i utrzymają swoją doskonałą jakość na przestrzeni czasu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki ploterowi fotograficznemu Canon, wysokiej jakości papierowi i trwałym tuszom, możemy zagwarantować, że nasze prace będą cieszyć oko i zachwycać jakością przez wiele długich lat.